Durmstrang Institute

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Pilnie poszukujemy kadry szkoły! Uczniowie którzy nie mają dormitorium proszeni sa o wysłanie PW do Mistrza Gry lub Vivian Foss oficjalnie forum zostaje na nowo otwarte. Turniej odbędzie się dopiero kiedy uzbierają sie wszystkie drużyny!

Share | 

Harlequiny na korytarzach

Go down 
AutorWiadomość
ColdGossip

Liczba postów : 2

PisanieTemat: Harlequiny na korytarzach   Wto Maj 10, 2011 9:59 am

Kochani wracam i serdecznie zapraszam na łamy plotkowych rewelacji naszej szkoły. Nadal nie wiecie kim jestem, jednak zwierzacie mi się z najgorszych plotek i największych tajemnic. Mam nadzieje że ten rok będzie choć w połowie tak owocny jak zeszły...
Jak zwykle znajdziecie tu wszystkie tajemnice ludzkie...kto kogo rzucił, kto się z kim całować, kto kogo zdradził...też. Poza tym w tym roku poznamy tajemnice naszyc profesorów...nie będą zadowoleni, ale to też ludzie...mają swoje tajemnice....chcecie je poznać? pomóżcie mi...zostawcie donosy, ja je znajdę....
Jeszcze zajęć nie ma a wy moi mili już nieźle sobie pogrywacie...dzieje się teraz więcej niż podczas roku szkolnego, oby tak dalej, a ten rok przejdzie do historii...

"FAKTÓW" KILKA
Nasza szkolna plaża została niemal rozdziewiczona przez dwóch przystojnych uczniów E. i H.. Sprawa zapowiadała się ciekawie jednak niewypażony język pana H.... spowodował lawinę nieoczekiwanych zdarzeń, szkoda tylko że pan E. nie spoliczkował go?

Jezioro...idealne miejsce na pocałunki? Tak przynajmniej sądzą pan C. i pani A. ... ten pan jest niewinny jak śnieżnobiała stokrotka na górskim zboczu...ładnie to tak deprawować uczniów panno A.?
Z zaufanych żródeł wiemy że pan C. jest prawiczkiem...która z uczennic zeche się nim zaopiekować, a może jakiś uczeń, może panna A. będzie zainteresowana?

Romans nie omija też najwyższych szczebli uczniowskiej hierarchi...prefekci strzeżcie się was też to dopadnie nie udawajcie takich świętoszków.
A co to...na szkolnej "tajnej" imprezie dzieje się coś ciekawego, właśnie ponoć nasi zacni prefekci nieźle "bawią" się ze sobą. Panno V. i panie G. prosimy o rozwagę nie burzcie stereotypu grzecznych uczniów, ale lubię was takich.
Mamy jeszcze naszych kochanych profesorów...podobno jeden z nich uważniej przygląda się jednej z uczennic...niech mi ktoś doniesie jakieś szczegóły.
Aaa nasz woźny był widziany z jedną z pań profesor, wczoraj na korytarzu na 3 piętrze, kroi się coś grubego, chociaż Pani profesor mogłaby mieć znacznie lepszy gust...zdecydowanie.

ZNALEZIONE I ZGUBIONE.
Rozgrywki Quidditcha wstrzymane...zaginął złoty znicz!
Plotki głoszą iż dyrekcja zawiesi rozgrywki az do znalezienia przedmiotu...co to będzie za rok bez Quidditcha?
Ostatnimi czasy na nieboskłonie widziano młodego Rogogona Węgierskiego, jak wiadomo posiadanie smoka jest zakazane, jednak ktoś go ma...ktoś ze szkoły, czy to uczeń, profesor? Osobiście uważam że to zguba naszego kochanego pana T.

Z OSTATNIEJ CHWILI.
W naszej szkole widziano trolle na herbatce u dyrektora...

Bawcie się, imprezujcie, romansujcie, popełniajcie błędy. Po prostu dajcie mi podowy do pisanie kolejnych pikantnych newsów.
Na razie to tyle, działajcie, starajcie się, a będzie tego więcej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Harlequiny na korytarzach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1